Pojmanie Czarnego Krzysztofa

Fundacja Archeologiczna Archeo zaprasza na: imprezę pt. „Pojmanie Czarnego Krzysztofa”.
ilustracja Wydarzenie rozpoczyna się o godz. 13.00, w niedzielę 26. października. Miejsce wydarzenia: plac obok byłej poczty, naprzeciw kościoła w Olszanicy, gm. Zagrodno.

Program:
  • koncert zespołu Misanthrope;
  • lalkarski spektakl teatralny pt. „O Czarnym Krzysztofie” w wykonaniu grupy teatralnej „Ciąg Dalszy Nastąpi”;
  • inscenizacja historyczna pn. „Pojmanie Czarnego Krzysztofa”;
  • prezentacje lokalnych wystawców z obszaru Lokalnej Grupy Działania Partnerstwo Kaczawskie.

Polecamy gorąco!