Warsztaty historyczno-archeologiczne w Górach Sowich

Członkowie naszej Fundacji, w ramach projektu „Podróżuję, Poznaję, Pomagam” realizowanego przez Fundację Rossa, przeprowadzili warsztaty historyczno-archeologiczne...
ilustracja Członkowie naszej Fundacji, w ramach projektu „Podróżuję, Poznaję, Pomagam” realizowanego przez Fundację Rossa, przeprowadzili warsztaty historyczno-archeologiczne, w których wzięła udział ponad setka dzieci z pięciu ośrodków specjalnych. Celem warsztatów było zapoznanie dzieci z podstawowymi zagadnieniami związanymi z życiem ludzi w dawnych wiekach.

Krótka relacja fotograficzna w naszej galerii.

Spotkania poprowadzili:
  • Piotr Chmielewski